Fórum

Návštěvní kniha

Vytvořeno 20.02.2010 19:01:38 | Poslední změna 19.03.2016 05:22:22
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "6856":
 
Ууу... pod židlí валяюсь!!!! smiley
Forza horizon 2 na xbox
Máte v týmu malou fotbalistku?
Ráda by i o prázdninách zlepšovala své dovednosti?
Je tu letní dívčí fotbalový kemp.
Více informací najdete na: www.kemp.fkduklazeny.cz
Supr odkaz doporučuji
http://www.aasport.cz/AKCE-c11_0_1.htm
уровень амура у хабаровска онлайн камера заявление обамы о сирии http://mobile.felix.uz/user/lirlkiquisA/ - новости министерства обороны http://www.rukovodstvo-po-ekspluatatsii.ru/index.php - певица хен сон воль была приговорена к высшей мере наказания по обвинению в порнографии и публично расстреляна. кадровое делопроизводство sport-express.ru http://www.ukrat.ru/index.php?/vozmeshhenie-ndfl-vychet-ndfl-v-tom-chisle-pri-pokupkeprodazhe-kvartiry-mashiny-pri-oplate-obucheniya.html - срок внесен изменений в устав зао http://photoshop3d.ru/photoalbom/12930-svadebnyy-nabor-fotokniga-zaduvka-i-oblozhka-na-dvd-disk-nasha-svadba.html - классный час посвященный 20-летию конституции рф паводок комсомольск-на-амуре
Dobrý den,
byla jsem pověřena členy volejbalového a fotbalového oddílu TJ Sokol Spálené Poříčí, abych Vás oslovila. V současné době připravujeme projekt na multifunkční beachové hřiště, který bychom rádi podali do vyhlášené výzvy MAS sv. Jana z Nepomuku a ucházeli se tím o jeho finanční podporu. Hřiště by se nacházelo ve Spáleném Poříčí v areálu fotbalovho hřiště.

Pro kvalitní zpracování projektu je třeba zjistit, zda by bylo hřiště dostatečně využíváno. Proto si dovoluji oslovit také Vás s dotazem, zda by Váš fotbalový oddíl měl zájem hřiště využívat a to především jako vhodnou alternativu pro vaše tréninky, popř. také pro občasné zápasy. Hřiště bude uzpůsobeno k hraní plážového fotbalu, volejbalu, ale také házené apod.

Tímto bych Vás tedy ráda požádala o sdělení, zda byste o užívání tohoto hřiště měli zájem, popř. jak často byste ho chtěli využívat.

Moc Vám děkuji a přeji hezký den
Ing. Veronika Sklenářová
vrochovska@seznam.cz